Nasze apartamenty

Apartament na morskiej

Apartament (4-os.) posiada sypialnię: 2 sofy 1-osobowe i garderoba oraz salon wypoczynkowy połączony z kuchnią, w pełni wyposażony (lodówka, kuchenka, czajnik elektryczny, zastawa stołowa), komfortowa 2-osobowa sofa, TV, WI-FI, łazienka z prysznicem i pralką. Apartament posiada również balkon z bezpośrednim widokiem na morze i latarnię morską.

Apartament na towarowej

Apartament (4-os.) posiada sypialnię: 2 sofy 1-osobowe, komoda, salon wypoczynkowy połączony z kuchnią w pełni wyposażony (lodówka, kuchenka, czajnik elektryczny, zastawa stołowa), komfortowa 2-osobowa sofa, TV, łazienka z prysznicem, pralką oraz suszarką. W apartamencie dostępny jest balkon z częściowym widokiem na statki i port.

Q&A

Najczęściej zadawane pytania

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w podanym terminie, tym samym brak wpłaty w ustalonym terminie powoduje anulację rezerwacji.

Pobyt rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.

Minimalny okres pobytu w apartamencie w sezonie letnim (lipiec i sierpień) wynosi 7 noclegów, w pozostałym okresie ceny obowiązują powyżej 3 noclegów.

Do pobytu należy doliczyć jednorazową usługę sprzątającą w kwocie 100 zł oraz opłatę uzdrowiskową wg stawki rady miasta.

Dopłata za małe zwierzęta wynosi: 100 zł za pobyt.

W terminie obejmującym okresy świąteczne i długi weekend majowy obowiązują ceny umowne.

W obu apartamentach obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Goście odpowiadają materialnie za powierzone mienie.

morska

Apartament Morska 7B/11 Kołobrzeg 78-100

towarowa

Apartament Towarowa 18/11 Kołobrzeg 78-100

Follow Us on Social Media