apartamenty Monada

Apartament na morskiej z bezpośrednim widokiem na morze

Apartament na ul. Morskiej posiada sypialnię (dwie sofy jednoosobowe, garderobę), salon wypoczynkowy połączony z kuchnią (lodówka, kuchenka, czajnik, zastawa stołowa, komfortowa sofa, TV, WI-FI), łazienkę (prysznic, pralka oraz suszarka). Sprawdź szczegóły oferty 6+1, aktualne zdjęcia i filmiki z Kołobrzegu na naszym Facebooku: KOŁOBRZEG APARTAMENTY MONADA

Apartament na Towarowej ulokowany w sercu portu turystycznego

Apartament na ul. Towarowej posiada sypialnię (dwie sofy jednoosobowe, komoda), salon wypoczynkowy połączony z kuchnią (lodówka, kuchenka, czajnik, zastawa stołowa, komfortowa sofa, TV) łazienkę (prysznic, pralka oraz suszarka). W apartamencie dostępny jest balkon z częściowym widokiem na statki i port. Sprawdź szczegóły oferty 6+1, aktualne zdjęcia i filmiki z Kołobrzegu na naszym Facebooku: KOŁOBRZEG APARTAMENTY MONADA

Q&A

Najczęściej zadawane pytania

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w podanym terminie, tym samym brak wpłaty w ustalonym terminie powoduje anulację rezerwacji.

Pobyt rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.

Minimalny okres pobytu w apartamencie w sezonie letnim (lipiec i sierpień) wynosi 7 noclegów, w pozostałym okresie ceny obowiązują powyżej 3 noclegów.

Do pobytu należy doliczyć jednorazową usługę sprzątającą w kwocie 100 zł oraz opłatę uzdrowiskową wg stawki rady miasta.

Dopłata za małe zwierzęta wynosi 100 zł za cały pobyt. Zwierzęta w apartamencie powinny przebywać poza łóżkami i sofą. Właściciel zwierzęcia powinien zapewnić mu posłanie w apartamencie. 

W terminie obejmującym okresy świąteczne i długi weekend majowy obowiązują ceny umowne.

W obu apartamentach obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Goście odpowiadają materialnie za powierzone mienie.

morska

Apartament Morska 7B/11 Kołobrzeg 78-100

towarowa

Apartament Towarowa 18/11 Kołobrzeg 78-100

Follow Us on Social Media